پادری آلومینیومی, علمی مهندسی

پادری آلومینیومی +معرفی 13 مدل آن

پادری آلومینیومی

پادری آلومینیومی

حتما تا به حال نام پادری آلومینیومی به گوش شما رسیده است یا در هتل ها و مراکز تجاری بزرگ و یا در دانشگاه ها دیده اید و به این فکر کرده اید که چگونه چنین مراکزی را از آلودگی محیطی مصون نگه می دارند؟ پادری آلومینیومی با استفاده از موکت (بلژیکی / هلندی) با ترکیب آلومینیوم و پی وی سی که دارد درصد بسیار بالایی از آلودگی را قبل از ورود به ساختمان ها از کف کفش جذب خود می کند و مانع ورود آلودگی به محیط می شود.

حالا سوالات پیش می آید که ، پادری آلومینیومی از چه موادی ساخته شده است؟ و چگونه پادری آلومینیومی (هتلی) باعث جلوگیری از ورود آلودگی به محیط می شود ؟  چگونه پادری مناسبی برای محل مورد نظر خود انتخاب کنیم ؟با ما در این مقاله همراه باشید تا پاسخ کاملی به سوالات و ابهامات شما عزیزان در جهت انتخاب صحیح پادری داده شود.

 

پادری آلومینیومی خرید پادری خرید پادری آلومینیومی پادری هتلی پادری تجاری پادری مرکز خرید پادری پاساژ پادری ارزان پادری خوب پادری بزرگ پادری کوچیک

 

موارد تشکیل دهنده پادری آلومینومی

پادری ها به علت نصب در جلو درب ورودی ساختمان ها و مراکز تجاری ، اداری وظیفه دارند تا از ورودی گل و لای و گرد و خاک جلوگیری کنند ، همین امر باعث میشود که از اجزا و موارد درجه یک و ویژه ای بسته به محل مورد نظر طراحی و ساخته شوند. از این رو پادری ها از اجزای ثابتی همچون : موکت وارداتی (بلژیکی / هلندی) ، پروفیل آلومینیومی (جهت ایجاد استحکام بیشتر) و پی وی سی (PVC) تشکیل می شوند که با توجه به محل استفاده (مسقف یا غیر مسقف) بودن متفاوت هستند.

۱. اجزا کلی پادری آلومینیومی چیست :

پادری های آلومینیومی از پروفیل هایی تشکیل شده است که به صورت افقی کنار یکدیگر قرار گرفته اند و به وسیله مغزی های پی وی سی (Polyvinyl chloride) به یکدیگر متصل شده اند و داخل این پروفیل های به وسیله موکت (بلژیکی / هلندی) و یا پی وی سی قرار میگیرد. پادری آلومینیومی در محل های ورودی و خروجی ساختمان ها نصب می شوند و با ایجاد سایش در کف کفش مانع ورود گل و لای و گرد خاک و آلودگی های محیطی به داخل ساختمان ها می شود.

 

پادری آلومینیومی پادری آلومینیومی خرید پادری خرید پادری آلومینیومی پادری هتلی پادری تجاری پادری مرکز خرید پادری پاساژ پادری ارزان پادری خوب پادری بزرگ پادری کوچیک

۲. جنس آلومینیوم پادری چیست :

 پادری های آلومینیومی همانطور که مشخص است از فریم با جنس آلومینیوم (Aluminium) و پروفیل های آلومینیوم تشکیل شده است این آلومینیوم ها از آلیاژ ۶۰۶۳ ایرالکو و آنودایز شده هستند که باعث افزایش طول عمر پادری و مانع از سایش آلومینیوم می شود و همچنین ظاهری بدون خط و خش و کاملا زیبا به آن میبخشد.

پادری آلومینیومی پادری آلومینیومی خرید پادری خرید پادری آلومینیومی پادری هتلی پادری تجاری پادری مرکز خرید پادری پاساژ پادری ارزان پادری خوب پادری بزرگ پادری کوچیک

۳. جنس موکت پادری چیست :

موکت های استفاده شده در پادری آلومینیومی از جنس پلی پروپلین و کاملا آنتی باکتریال بوده و با الیاف زبری که دارند باعث میشود گرد خاک از کفش جدا شود و به داخل ساختمان ورود نکند اما این غبار در موکت باقی نمی ماند و در شیاری هایی که روی پادری طراحی و تعبیه شده است به دام می افتند و با شست و شو به حالت اول خود بر می گردند.

یکی از مزیت های اصلی پادری ها نصب و نظافت آسان آن ها می باشد ، به این صورت که پادری مورد نظر را به راحتی می توان به صورت رو کار (نصب پادری رو سنگ که با رمپ در طرفین محدود می شود و مانع از حرکت پادری می شود)  و یا تو کار (نصب پادری داخل سنگ انجام می شود و مانع از حرکت پادری می شود نصب کرد) و جهت نظافت در صورت تردد و کثیف شدن آن به صورت گرد (رول) شده جمع آوری کرد و جهت نظافت آن اقدام نمود.

۴. کاربرد پروفیل پادری چیست :

پروفیل های به کار رفته در پادری های آلومینیومی مانع از لغزندگی میشود و ذرات گرد و خاک بین شیار های پروفیل به دام می افتد ، ویژگی های پروفیل های به کار رفته در پادری های آلومینیومی به شرح زیر است :

 1. مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی
 2. انعطاف پذیری بالا
 3. استحکام بالا نسبت به وزن سبک پروفیل
 4. استحکام نسبت به ضربه
 5. مانع از لغزندگی و سر خوردن
 6. رنگ بندی متنوع
 7. قیمت ارزان و مقرون به صرفه

پادری آلومینیومی  باید کل ورودی و خروجی یک ساختمان را پوشش دهد این اولین کاری است که قبل از ورود گرد و خاک به ساختمان انجام داد کاملا معقول است که هرچه طول یک پادری بیشتر باشد کفش برخورد بیشتری با پادری خواهد داشت و پاک کنندگی موثر تری نیز خواهد داشت. شما میتوانید با انتخاب پادری ها آلومینیومی که در گروه بندی های متنوع و رنگ بندی های خاص زیبایی را به ورودی های ساختمان خود هدیه دهید و همینطور مانع ورود آلودگی به فضای داخلی شود.

جذب آلودگی توسط پادری آلومینیومی  :

 پادری آلومینیومی برای جذب گرد و خاک در ورودی و خروجی ساختمان های مسکونی طراحی شده اما پادری انواع مختلفی دارد هر کدام چگونه آلودگی را جذب میکند و برای چه محلی مناسب است. برای جذب گرد خاک و گل ولای در محل های مرطوب و خشک پادری با نوع های مختلفی وجود دارد که عملکرد آن ها به صورت زیر است :

 • پادری آلومینیومی تمام موکت : موکت های این نوع پادری با داشتن برس ها و  شانه های زبری که دارد گرد و خاک و سنگ های ریز را از کفش به آسانی جدا کرده و مانع ورود آن به ساختمان میشود.
 • پادری آلومینومی لاستیک موکتی : این نوع پادری برای مناطق پر بارش (باران گیر یا برف گیر) طراحی شده اند که با گل و لای بین شیار های لاستیک گیر افتاده و مانع ورود آن به ساختمان میشود و با داشتن موکت گرد و خاک را از زیر کفش پاک میکند.
 • ​پادری آلومینیومی تمام لاستیک : این نوع از پادری با داشتن شیار هایی که دارد گل لای را در بین شیار ها گیر انداخته و از کفش جدا میکند این نوع پادری بیشتر مناسب مناطق سرد سیر می باشد و مانع از لیز خوردن میشود. همچنین استفاده از پادری آلومینیومی در ورودی و یا خروجی نه تنها مانع ورود گل ولای و گردو خاک میشود و همچنین ورودی و خروجی ساختمان ها را شیک و مدرن تر میکند .

نحوه انتخاب پادری مناسب

با توجه به نگرانی روبه روشد در مورد بیمارهای ریوی و دیگر بیماری ها جدی مرتبط به گرو غبار تهدید کننده سلامت انسان مدیران را بر آن داشت تا مسائل مربوط به گرد و غبار را جدی بگیرند ; از جمله مسائل مرتبط با سلامت که مشکلات تنفسی و ریوی ممکن است به علت ورود گردو غبار به ساختمان از طریق کفش باشد . به همین علت پادری باید در سه مرحله اجرا شود تا بتواند این مشکلات را به حداقل برساند . به تصویر زیر دقت کنید :

 

پادری آلومینیومی پادری آلومینیومی خرید پادری خرید پادری آلومینیومی پادری هتلی پادری تجاری پادری مرکز خرید پادری پاساژ پادری ارزان پادری خوب پادری بزرگ پادری کوچیک

 

انتخاب پادری مناسب

انتخاب پادری با سه مرحله قابل انتخاب است :

پادری زاینده :

این پادری طوری طراحی شده که بخش عمده ای از شن، خاک، و آلاینده های کفش را به دام می اندازد. این پادری شامل زیر ساخت آلومینیومی با روکش لاستیکی میباشد که در بیرون از ساختمان قبل از درب ورودی نصب میگردد. این سیستم در داخل زمین نصب میگردد تا الاینده ها و گرد و خاک در لای تیغه های آن گیر افتاده و نتوانند جلو تر بروند. این بخش وظیفه گیر انداختن آلاینده های خشن تر مانند شن ، گل ، برف ، ماسه ریز ،و گردو غبار درشت تر را دارد.

پادری جذبی :

این بخش در داخل ورودی در فضایی که دو درب پشت سر هم در ورودی وجود دارد ، قرار میگیرد . این پادری نیز در داخل زمین قرار گرفته و وظیفه نظافت کف کفش را از گرد و غبار ریز به عهده دارد که به صورت لاستیک و موکت طراجی شده است .

پادری نهایی :

قسمت پایانی که بعد از درب دوم نصب می شود از جنس موکت میباشد که وظیفه گرفتن رطوبت کفش و گردو غبار بسیار ریز را دارد. این قسمت باعث از بین رفتن رد پا می شود که همیشه در لابی ساختمان ها وجود داردند. جهت مشاوره و خرید انواع پادری آلومینیومی از شرکت پرشین گاتر به قسمت دسته بندی پادری آلومینیومی مراجعه فرمایید.

دسته بندی پادری آلومینیومی :

 

پادری گروه 100 :

 

پادری هتلی پادری آلومینیومی خرید پادری خرید پادری آلومینیومی پادری هتلی پادری تجاری پادری مرکز خرید پادری پاساژ پادری ارزان پادری خوب پادری بزرگ پادری کوچیک

 

این دسته از پادری های مختص به فضاهایی با تردد متوسط بوده و رویه آن می توان نسبت به فضای مورد استفاده از انوع رویه های PVC و موکت استفاده نمود. ضخامت این نوع از پادری آلومینیومی یک سانتی متر بوده و به همین دلیل مناسب بودن برای اجرا به صورت تو کار با کف سازی پارکت و یا لمینت بوده ، البته بنا به محدودیت فضا می توان این نوع پادری آلومینیومی را بصورت رو کار با پروفیل های شیب دار جهت جفظ پادری در محل مورد استفاده و جلو گیری از پاگیر بود نیز استفاده نمود .

پادری آلومینیومی گروه 100 از پروفیل تمام آلومینیوم بهره برده که این پروفیل ها  با مغزی های pvc به یک دیگر متصل میشود که این خود باعث شده این نوع پادری نصب به دیگر انواع پادری های یک سانت ویا یک و نیم سانت دارای طول عمبر بالاتری باشد . از دیگر مزایای این مدل از پادری می توان به جا به جایی راحت ، قیمت مطلوب ، ظاهری زیبا و نظافتی راحت اشاره کرد .

 

پادری گروه 150:

 

پادری هتلی پادری هتلی پادری آلومینیومی خرید پادری خرید پادری آلومینیومی پادری هتلی پادری تجاری پادری مرکز خرید پادری پاساژ پادری ارزان پادری خوب پادری بزرگ پادری کوچیک

ارتفاع این پادری، ۱سانتی‌متر و شاسی آن از جنس فلز آلومینیوم می‌باشد که قسمت رویه آن با موکت و PVC پوشیده می‌شود. معمولا پادری گروه 150 به‌صورت رو کار اجرا می‌شود و بسته به محل‌های تردد برای اطراف پادری رمپ‌ های شیب‌ دار تعریف می‌گردد. ولی در بعضی از مواقع به دلیل محدودیت ارتفاع می‌توان آن را داخل زمین نیز نصب کرد. این گروه پادری مناسب برای فضاهایی با تردد متوسط می‌باشند.

 

پادری گروه 200 :

 

پادری هتلی پادری هتلی پادری آلومینیومی خرید پادری خرید پادری آلومینیومی پادری هتلی پادری تجاری پادری مرکز خرید پادری پاساژ پادری ارزان پادری خوب پادری بزرگ پادری کوچیک

 

این نوع از پادری های با رویه تمام PVC درجه یک و پروفیل های آلومینیومی جهت فضای های بیرون و مخصوص فضاهای سرد که در معرض بارندگی و یخ زدگی می باشند طراحی شده اند . این نوع از پادری آلومینیومی با طراحی منحصر به فرد خود مناسب برای زدایش برف ، خاک و گل و سایر عوامل خارجی چسبیده شده به کف کفش در هنگام ورد به ساختمان ها هستند. ضخامت این نوع از پادری یک سانت بوده و به همین دلیل توانایی دوام با تردد های متوسط رو به پایین میباشد .

این نوع از پادری آلومینیومی دارای نوار های PVC هستند که به دلیل نبودن فضای خالی بین مولکول های آن آنتی باکتریال بوده و مانع رشد باکتری می شود و متناسب استفاده در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی نیز میباشد با این نوع PVC با عرض 5 سانت با تنوع رنگی (قرمز ، مشکی و طوسی) و پروفیل آلومینیومی با آلیاژ 6063 ایرالکو تشکیل شده اند .

این نوع از پادری را هم می توان بعنوان پادری رو کار روزانه (بزار بردار) که در این صورت از رمپ سر و ته کار از جنس PVC و یا آلومینیومی و هم نوع رو کار (ثابت) با پروفیل شیب دار آلومینیومی دور استفاده کرد و یا به شکل تو کار و ثابت تعبیه نمود . از مزایای آن میتوان به قیمت مناسب ، کارایی بالا در فضای بیرون ، ضخامت کم (پا گیر نبودن) ، دوام بالا در فضای های مستعد بارندگی و یخ زندگی و جلوگیری از لغزندگی در پله ها و پارگرد ها اشاره کرد.

 

پادری گروه 250 :

پادری هتلی پادری هتلی پادری آلومینیومی خرید پادری خرید پادری آلومینیومی پادری هتلی پادری تجاری پادری مرکز خرید پادری پاساژ پادری ارزان پادری خوب پادری بزرگ پادری کوچیک

این نوع از پادری های با صخامت یک سانتی متر و با اسکلت تمام PVC که توسط پروفیل های آلومینیومی کنار یک دیگر مونتاژ شده اند تشکیل شده است. رویه این مدل از پادری آلومینیومی از نوع موکت پلی پروپیلن قابل شست و شو بوده که به همین دلیل مناسب برای فضای داخلی بعد از درب ورود می باشد . این نوع از پادری قابلیت دوام در تردد های متوسط رو به پایین هم چون ادارات و مجتمع های مسکونی کوچک می باشد . از ویژگی های این نوع از پادری می توان قیمت مناسب ، خاک گیری و نم گیری و زیبایی آن اشاره کرد .

مواد تشکیل دهنده این نوع از پادری آلومینیومی از نوار های PVC هستند که به دلیل نبودن فضای خالی بین مولکول های آن آنتی باکتریال بوده و مانع رشد باکتری میشود و مناسب جهت استفاده در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی نیز میباشدو پروفیل های آلومینیومی با آلیاژ 6063 ایرالکو با رویه موکت تشکل شده اند.

از ویژگی های منحصر به فرد این مدل از پادری ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: قیمت مناسب نسب به انواع دیگر پادری های رویه موکتی, ظاهری زیبا, خاک گیری و نم بیشتر اشاره کرد.

 

پادری گروه 300 :

پادری هتلی پادری هتلی پادری آلومینیومی خرید پادری خرید پادری آلومینیومی پادری هتلی پادری تجاری پادری مرکز خرید پادری پاساژ پادری ارزان پادری خوب پادری بزرگ پادری کوچیک

این نوع از پادری آلومینیومی با توجه به اسکلت دو سانتی متری آن و میزان فضای خالی بین پروفیل ها ، میتواند تردد های بالاتری را تحمل کند و همچنین خاک و یا آشغال بیشتری را در انبارک های خود ذخیر و مانع عبور ماد خارجی جدا شده از کف به فضای داخلی میشود . این نوع از پادری ها در صورتی که در فضای داخلی مورد استفاده قرار بگیرند از رویه موکت پلی پروپیلن (از ویژگی های این موکت میتوان از ضد اشتعال بودن ، مقاوم در برابر کوبش ، شست و شوی آسان و داشتن استاندارد یورو را ذکر نمود) استفاده شوند و اگر در فضای خارجی قرار بگیرند می توانند ترکیبی از موکت پلی پروپیلن و PVC و یا تمام PVC جهت گرفتن مواد زائد بزرگ همچون برف و گل کفش استفاده شود .

اجزا تشکیل دهنده این نوع از پادری آلومینیومی از پروفیل آلومینیومی 6063 ایرالکو و موکت پلی پروپیلن بلژیک و همچنین از اننواع پروفیل های PVC تشکیل شده اند . موارد استفاده این نوع از پادری آلومینیومی با رویه های مختلف برای فضای های بیرونی و داخلی قابل استفاده می باشند . ویژگی ها دوام بالا در تردد های زیاد, طراحی استاندارد طبق سرح سازمان ملی استاندارد و استاندارد اروپا, خاک گیری بیشتر نسبت به مدل های دیگر, طول عمر بالا اشاره کرد.

 

پادری گروه 350:

پادری هتلی پادری هتلی پادری آلومینیومی خرید پادری خرید پادری آلومینیومی پادری هتلی پادری تجاری پادری مرکز خرید پادری پاساژ پادری ارزان پادری خوب پادری بزرگ پادری کوچیک

این مدل از پادری آلومینیومی با ضخامت دو سانتی متر و با ترکیب لاستیک و آلومینیوم و رویه موکت می باشد . این مدل از پادری آلومینیومی مناسب برای فضا های پر تردد و قابل استفاده در فضای خارجی و مسقف جهت گرفتن خاک و گل کفش قبل از پادری های داخلی می باشند . از ویژگی های این مدل از پادری مقرون به صرفه بودن آن ها نسبت به سایر پادری های آلومینیومی دو سانتی بوده و داشتن دوام بالا در تردد بالا اشاره کرد .

نحوه نصب این مدل از مدل از پادری های قابلیت نصب به شکل رو کار با رمپ دور و توکار را دارا می باشند . در مدل روکار این محصول رمپ دور پادری را با استفاده از چسب پلی اورتان (Polyurethane) و یا پیچ ثابت کرده و سپس پادری را در محل آماده شده نصب می کنند.

ویژگی ها قیمت مناسب نسبت به سایر دسته پادری های دو سانتی ، دوام بالا در تردد های بالا ، قابلیت استفاده در فضای بیرون ، رنگ بندی مختلف در موکت و  طراحی منحصر به فرد برای زدودن گل و لای ورودی ساختمان ها می باشد.

 

پادری گروه 450 :

پادری هتلی پادری هتلی پادری آلومینیومی خرید پادری خرید پادری آلومینیومی پادری هتلی پادری تجاری پادری مرکز خرید پادری پاساژ پادری ارزان پادری خوب پادری بزرگ پادری کوچیک

این دسته از پادری آلومینیومی با ضخامت یک سانتی متر و رویه ترکیب لاستیک و موکت جهت جلوگیری از ورود گل و لای در هنگام ورود افراد به ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد . این دسته از پادری آلومینمی همچون پادری گروه 350 بوده اما به دلیل ضخامت یک سانتی متر بودن آن جهت استفاده در اماکن با تردد متوسط  رو به پایین مناسب بوده ، لازم به ذکر بوده که این نوع از پادری آلومینیومی برای فضای قبل از درب ورودی ولی مسقف هم چون پاگرد ها طراحی شده اند .

نحوه نصب این نوع از پادری آلومینیومی را هم می توان به شکل رو کار با رمپ دور و یا تو مورد استفاده قرار داد . این دسته از پادری های هم چون سایر پادری های یک سانتی قابلیت نصب رمپ لاستیکی در ابتدا و آن پادری را نیز دارا می باشند که از ویژگی این نوع رمپ ها ایجاد صدا کم در مواقع استفاده در پله را میتوان ذکر نمود .

از ویژگی های این ن.ع پادری به قیمت مناسب ، طراحی مناسب برای زدایش خاک و گل کفش ، مقاوت در برابر یخ زدگی و قابلیت طراحی به صورت بزار بردار بود اشاره نمود.

 

پادری گروه 500 :

پادری هتلی پادری هتلی پادری آلومینیومی خرید پادری خرید پادری آلومینیومی پادری هتلی پادری تجاری پادری مرکز خرید پادری پاساژ پادری ارزان پادری خوب پادری بزرگ پادری کوچیک

پادری آلومینیومی گروه 500 با ضخامت دو سانتی متر و رویه قابل تغییر موکت یا PVC مناسب برای فضا های با تردد بسیار بالا هم چون فرودگاه ها ، بیمارستان ها و مراکز خرید می باشد. طراحی این مدل از پادری همچون پادری گروه 300 بوده با این تفاوت که ضخامت آلومینیوم آن جهت دوام بالاتر در تردد های خیلی بالا بیشتر میباشد . از ویژگی های این مدل می توان به دوام بالا در تردد های خیلی بالا ، قابلیت تغییر رویه بنا به محل مورد نصب ، طول عمر بالا و خاک گیری بیشتر نسبت به گروه 300 اشاره نمود.

 

پادری گروه 600 :

پادری هتلی پادری هتلی پادری آلومینیومی خرید پادری خرید پادری آلومینیومی پادری هتلی پادری تجاری پادری مرکز خرید پادری پاساژ پادری ارزان پادری خوب پادری بزرگ پادری کوچیک

این مدل از موکت ها که هم به عنوان پادری  و هم موکت های لابی ، هتل ادارات و … مورد استفاده قرار میگیرند از جنس پلی پروپیلن بوده که به همین دلیل قابلیت شست و شو و عمر بالای آن نسبت به سایر موکت ها می باشد .

ضخامت این مدل از موکت ها 8 میلی متر و زیره فوم لاستکی آن مانع لیز خوردن  آن در تردد های بالا می باشد . از ویژگی منحصر به فرد این موکت ها شست و شوی بسیار آسان آن می باشد به طوری که با یک شست و شوی ساده به شکل قبل باز می گردد و مواد خارجی همچون چربی ، رنگ ها و … را به خود جذب نمی کند . از ویژگی ها آن می توان به دارا بودن استاندارد یورو ، مقاوم در برابر آتش سوزی ،  ماندگاری بالا در تردد زیاد ، تنوع رنگی متفاوت ، قابلیت دوخت لاستیک دور.

 

پادری گروه 700 :

پادری هتلی پادری هتلی پادری هتلی پادری آلومینیومی خرید پادری خرید پادری آلومینیومی پادری هتلی پادری تجاری پادری مرکز خرید پادری پاساژ پادری ارزان پادری خوب پادری بزرگ پادری کوچیک

این دسته از کفپوش های PVC با عرض ثابت 140 و 100 سانتی متر در طول آزاد تولید می شوند. این مدل از کف پوش های مخصوص فضا های آب گیر ، فضا های مستعد لغزندگی صنعتی ، مسکونی همچون روف گاردن ها ، آشپزخانه های صنعتی ، باغ ها ، سواحل دریا ، استخر ها ، انبار ها ، خطوط تولید و …  می باشند .

اجزای تشکیل دهنده این نوع از پادری از نوار های PVC هستند که به دلیل نبودن فضای خالی بین مولکول های آن آنتی باکتریال بوده و مانع رشد باکتری می شود و مناسب جهت استفاده در بیمارستان ها ، دور استخر ، سونا ، جکوزی و مراکز بهداشتی نیز میباشد.

 

پادری گروه 750 :

پادری هتلیپادری هتلی پادری هتلی پادری آلومینیومی خرید پادری خرید پادری آلومینیومی پادری هتلی پادری تجاری پادری مرکز خرید پادری پاساژ پادری ارزان پادری خوب پادری بزرگ پادری کوچیک

این دسته از پادری ها با ضخامت 14 میلی متر و عرض 140 سانتی متی در طول تولید می شوند . جنس اسکلت این مدل از پادری ها از PVC پلی کربنات و رویه ترکیبی PVC و موکت تشکیل شده است . این مدل از پادری ها به دلیل داشتن رویه موکت برای فضا داخلی جهت زدودن خاک و غبار کف کفش پیش بینی شده اند و طراحی منحصر به فرد آن اجازه دوام در تردد های بالا را نیز میدهد .

اجزا تشکیل دهنده این نوع از پادری آلومینیومی از نوار های PVC هستند که به دلیل نبودن فضای خالی بین مولکول های آن آنتی باکتریال بوده و مانع رشد باکتری میشود و مناسب جهت استفاده در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی نیز میباشد. رنگ بندی PVC بکار رفته در این مدل از پادری ها از رنگ های مشکی ، طوسی ، زرد ، آبی ، کرم  به همراه رنگ بندی موکت ها اجازه انتخاب طیف وسیعی از رنگ ها را به مصرف کننده ها میدهد .

 

پادری گروه 800 :

پادری هتلیپادری هتلی پادری هتلی پادری آلومینیومی خرید پادری خرید پادری آلومینیومی پادری هتلی پادری تجاری پادری مرکز خرید پادری پاساژ پادری ارزان پادری خوب پادری بزرگ پادری کوچیک

این نوع از پادری ها از جنس تمام لاستیک ساخته شده است ، رویه این مدل از پادری سوراخ هایی جهت ایجاد ترمز و حفظ پادری رویه زمین تعبیه شده است ، اندازه این پادری ها در ابعاد 80×120 سانتی متر بوده که می توان ان را در رده پادری های بزار بردار تقسیم بندی کرد . این نوع از پادری ها با توجه به جنس و قیمت پایین ان مناسب برای ورودی منازل ، اماکن تجاری ، اماکن صنعتی و … جهت گرفتن گل و لای کفش و همچنین جلوگیری از لغزندگی محل های در معرض بارندگی و عوامل پایه روغن مناسب و کارا می باشد .

 

پادری گروه 900 :

پادری بیمارستانی

طراحی جدید از پادری های بیمارستانی (آنتی باکتریال) که کاربر بسیاری دارد و  در مراکز درمانی، مراکز پزشکی ،بیمارستان ها و آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد  پادری بیمارستانی که به Sticky mat معروف است این نوع پادری ها در بازار با عناوین دیگری مانند (پادری پشت چسب دار ، پادری  اتاق عمل ، پادری ۳۰ لایه ، پادری آزمایشگاهی) شناخته میشوند.

موارد استفاده پادری بیمارستانی استیکی مت معمولا در اتاق های سرور، مقابل اتاق ها عمل ، آزمایشگاه ها و مراکز دندان پزشکی می باشد به طور ویژه میتوان گفت تمام محیط هایی که نیاز به دلیل نوع کاربری باید عاری از هرگونه آلودگی باشند نصب میگردند. دلیل این ویژگی پادری بیمارستانی در طراحی آن نهفته است که قابلیت جذب گرد و غبار و آلودگی را از کف کفش دارا میباشد.

پادری بیمارستانی از فیلم های نازک پلی اتیلن آغشته به چسب تولید میشود استکی مت ها در واقع یک قطعه ورقی آبی رنگ که در ابعاد 90*60 سانتیمتر است که به صورت 30 لایه مجزا طراحی و تولید شده است این نوع طراحی Sticky mat به این دلیل است که هر روز یک لایه مورد استفاده قرار بگیرد به این شکل روزانه لایه ای از استیکی مت  که آلوده شده است تعویض و لایه عاری از آلودگی است جایگزین میشود .

هر لایه از پادری از جنس پلی اتیلن است که یک طرف به چسب آغشته شده است نحوه استفاده به این شکل میباشد که در پایان هر روز یک لایه از ورق رویی را از پادری جدا می کنند تا در روز بعد لایه بدون آلودگی ورد استفاده قرار بگیرد این خصوصیت پادری بیمارستانی برای اتاق های عمل و یا محیط هایی که تحت آلودگی زیستی هستند مناسب است. و همچنین قابل ذکر است استفاده از پادری های استیکی مت میتواند باعث کاهش آلودگی و نیز کاهش هزینه ها بشود.

حال که در این مقاله با انواع پادری آلومینیومی (هتلی) و کاربرد آن در صنایع و امکان مختلف آشنا شده اید ، به ساد گی می توانید با انتخاب محصول مورد نظر جهت ثبت سفارش خود را به راحتی انجام دهید.

الته قابل دکر است که جهت اندازه گیری و ثبت سفارش پادری آلومینیومی نیازمند عرض و طول دقیق محل مورد نظر جهت ساخت پادری آلومینیومی سفارشی خود می باشد که طبق فرم و شماتیک فنی زیر این کار به راحتی قابل اندازه گیری و ثبت است.

 

رنگ بندی موکت پادری :

پادری آلومینیومی خرید پادری پادری ارزان خرید پادری ارزان در تهران

 

شماتیک فنی پادری :

پادری آلومینیومی خرید پادری پادری ارزان خرید پادری ارزان در تهران

 

فرم مشاوره و ساخت پادری آلومینیومی :

پادری آلومینیومی خرید پادری پادری ارزان خرید پادری ارزان در تهران

 

این مقاله حاصل یک دهه فعالیت و تجربه تیم فنی گروه پرشین گاتر می­باشد و همکاران ما  تمامی این ویژگی­ها را در محصولات این شرکت اجرایی نموده اند تا راحتی و امنیت را برای کابران عزیز فراهم نمایند.

12 دیدگاه در “پادری آلومینیومی +معرفی 13 مدل آن

 1. کریم بیگلری گفت:

  موکت پادری از چه جنسی میباشد؟

  1. پرشین گاتر گفت:

   سلام
   موکت با ضخامت 1 و 2 سانتی متر
   موکت ها وارداتی میباشند
   بلژیکی هلندی

 2. noonpe گفت:

  موکت ها 1 سانتی هستند یا 2 سانتی؟
  رنگبندی دارن؟

  1. پرشین گاتر گفت:

   سلام
   هم 1 سانتی دارند و هم 2 سانتی و این بسته به محل استفاده و نوع تردد شما دارد
   رنگبندی هم دارن
   برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید

 3. زهره طاهری گفت:

  الیاژ آلومینیوم 6063 هست؟
  گواهی هم دارید ؟

  1. پرشین گاتر گفت:

   بله کلیه آلومینیوم های بکار رفته در محصولات آلومینیومی تولیدی شرکت با آلیاژ 6063 و همه ی محصولات با گارانتی بفروس میرسند

 4. shayaan گفت:

  جنس موکت های استفاده شده چه چیزی هست؟

  1. پرشین گاتر گفت:

   سلام از جنس پلی پروپیلن هستش
   مذل بلژیکی – هلندی (وارداتی)

 5. mohamadabedii گفت:

  آلیاژ مورد استفاده در پادری ها 6063 هستش و اینکه برای ثبت سفارش باید چجوری مراجعه کنم؟

  1. پرشین گاتر گفت:

   بله 6063 هستش
   با کارشناسان ما در بخش ارتباط با ما در تماس باشید

 6. saragh گفت:

  ابعاد آنتی باکتریال بفرمایید

  1. پرشین گاتر گفت:

   در 2 ابعاد
   90*60 و 112*90

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *